Засідання педагогічної ради – педагогічний консиліум
Заздалегідь створені робочі групи досліджували реалізацію принципу педагогіки партнерства в різних площинах.
Так, Вельган О.О. та Смаль О.О. представили власне бачення партнерської орієнтації: співпраця з громадськістю, волонтерство, сімейно-шкільні ініціативні групи; Біднюк О.В. поділились досвідом здійснення педагогіки партнерства засобами ІКТ, дала практичні поради і відмітила, що саме під час організації дистанційного навчання відчутна взаємодія всіх учасників освітнього процесу – вчителів, учнів, батьків; психолог Дем’яненко І.В. розповіла про оновлення системи взаємин через проєкт “Технологія психолого-педагогічного проєктування успішної особистості”. Про педагогіку партнерства як ключовий компонент формули інклюзії говорили асистенти вчителів інклюзивних класів. Основи компетентності педагогічного партнерства через модулі: виховання навичок здорового способу життя, екологічної культури презентували вчителі Жук Л.І., Глух С.І.
Юринець Г.М. звернула увагу на необхідність оновлення методичного інструментарію вчителя та його нової ролі - фасилітатора та тьютора та підвела підсумки контролю стану освітнього процесу в 9 класі.
Говорячи про партнерство, кожен знайшов собі колегу, однодумця, партнера, який поділяє сподівання та прагнення, а обговорені теми спонукають кожного на переосмислення, «перезавантаження» та залишають «післясмак» бажань змінюватися та змінювати світ навколо себе.