Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 74 common:people_all_forms

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

Date: 5 вересня 2021 о 12:21, Refreshed 25 січня 2022 о 19:20

КРИТЕРІЇ, ПРАВИЛА І ПРОЦЕДУРИ ОЦІНЮВАННЯ

ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Критерії, правила і процедури оцінювання учнів у закладі визначаються на основі  положень відповідних наказів МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень  учнів у системі загальної середньої освіти.

Оцінювання результатів навчання та особистих досягнень учнів у першому класі  має формувальний характер, здійснюється вербально, на суб’єкт-суб’єктних засадах, що  передбачає активне залучення учнів до самоконтролю і самооцінювання (відповідно до  наказу МОН України від 20.08.2018 № 924 «Про затвердження методичних  рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій  українській школі»).

Навчальні досягнення учнів других класів підлягають формувальному і  підсумковому (тематичному та завершальному) оцінюванню. Оцінювання результатів  навчання учнів других класів здійснюється вербально (відповідно до наказу МОН  України від 27.08.2019 № 1154 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо  оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу»).

Для учнів третіх класів застосовується формувальне та підсумкове (тематичне,  семестрове та річне) оцінювання згідно Методичних рекомендацій щодо оцінювання  результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи,  затверджених наказом МОН України від 16.09.2020 № 1146 

Оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класів здійснюється вербально  (відповідно до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження  орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у  системі загальної середньої освіти»):

- з предметів інваріантної складової: «Інформатика», «Музичне мистецтво»,  «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу «Мистецтво», «Основи здоров’я»,  «Фізична культура», «Я у світі» та «Трудове навчання»;

- з усіх предметів варіативної складової.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12-бальною шкалою:

- з предметів інваріантної складової освітніх галузей: «Мови і літератури (мовний і  літературний компоненти)», «Математика», «Природознавство».

Оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи здійснюється за 12- бальною шкалою (відповідно до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти»).

Відповідно до ступеня оволодіння знаннями і способами діяльності виокремлюються чотири рівні навчальних досягнень учнів: початковий, середній,  достатній, високий.

Оцінювання здійснюється у процесі повсякденного вивчення результатів навчальної  роботи учнів, а також за результатами перевірки навчальних досягнень учнів: усної  (індивідуальне, групове, фронтальне опитування), письмової (самостійна робота,  контрольна робота, тематична контрольна робота, тестування, та ін.).

Оцінювання навчальних досягнень учнів старшої школи здійснюється за 12-бальною  системою(шкалою) і його результати позначаються цифрами від 1 до 12 (відповідно до  наказу МОН України від 13.04.2011 № 329 «Про затвердження Критеріїв оцінювання  навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»).

Обов’язковому оцінюванню підлягають навчальні досягнення учнів з предметів  інваріантної складової навчального плану закладу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.