Образотворче мистецтво

Середа 13.40-15.40

Четвер 14.40-16.40

П'ятниця 13.40-15.40

На своїх заняттях старша група гуртківців використовує нетрадиційну техніку виконання малюнку - ниткографія. З її допомогою можна створювати неповторні вироби, так як все залежать лише від фантазії автора. У кожної дитини, яка використовує цю техніку, картини будуть найрізноманітнішими. Адже образи, які вона створюватиме на папері малюванням ниткою з фарбою, будуть абсолютно унікальними не тільки стосовно виконаного стилю, але і з бачення того, що зміг розглянути глядач в даному зображенні.

Нетрадиційна техніка малювання - відбиток.
Тема: «Осінній букет»
Щоб виховати в дитині почуття прекрасного, потрібно навчити його бачити і створювати цю красу своїми руками. Діяльність учнів з малювання повинна стати зустріччю з прекрасним: природою, людиною, світом мистецтва. Сьогодні створили прекрасні осінні букети з нашими гуртківцями.

Пластиліновий живопис» - створення ліпних картин із зображенням напівоб’ємних предметів на горизонтальній поверхні.Діти із задоволенням попрацювали над створенням осіннього дерева.

Звіт про роботу гуртка в 2022-23 н.р.

Звіт про роботу гуртка в 2021-22 н.р.

Учні та гуртківці нашої гімназії взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчих дітей та учнівської молоді "За нашу свободу". З нетерпінням чекаємо результатів конкурсу та зичимо дітям успіхів та наснаги!!!

Свої роботи представили Горобець Уляна, Жолнач Анна та Мороз Вікторія))

Майстер-клас по створеню ляльки- мотанки

Звіт про роботу  гуртка  «Образотворче мистецтво» за 2020-21 н.р.

Керівник: Смаль Олена Олексіївна

Діти різного віку хочуть, можуть чи люблять малювати. Одні можуть розмалювати стіни в кімнаті, інші малюють один у одного на руках і ногах різні знаки, деякі – використовують для малювання певні побутові речі. Це все приносить велику радість та задоволення дитині.

Багато діток беруть клаптик паперу і за кілька хвилин з допомогою олівця, ручки чи пензля та, навіть, пальчика створюють щось особливе.

Ніколи не забороняйте дитині малювати, бо у такий спосіб формується її особистість, здібності, характер. Краще спрямуйте розвиток її таланту чи захоплення у потрібний напрямок.

Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після – вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, і, в підсумку, настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що Вона бачить у себе в голові

Найактивнішим часом для розвитку уяву, є вік від 7 до 15 років.

ПРИ ЦЬОМУ:

• Дитина має мати можливість перенести свій внутрішній маленький світ на клаптик паперу.

• Не смійте критикувати творіння Вашої дитини, у яке вкладена душа.

• Не треба домальовувати, виправляти роботи Вашої дитини.

• Завжди оцініть добрими та теплими словами роботу дитини.

• Переглядайте і обговорюйте роботи дитини, які намальовані раніше.

• Відвідуйте з дитиною галереї, де виставлені репродукції картин художників, які малюють в різних стилях.

Мета гуртка «Образотворче мистецтво» узагальнити та поєднати традиційні та нетрадиційні техніки малювання, які можуть використовуватись у роботі з дітьми різного віку (7-15 років) та сприяють їх художньо-естетичному розвитку.

У гуртку панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглибляться у пізнання предметів, об’єктів і явищ навколишнього світу.

Володіння різними техніками сприяє творчому розвиткові. Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і бажання дитини.

ДІТИ ВИВЧАЮТЬ:

• Малювння фарбами (гуаш, акварель, акрил).

• Основи кольорознавства.

• Графічні техніки (туш, перо, «дряпанка»).

• Рисунок та перспективу.

• Наказом обласного управління освіти і науки Волинської ОДА від 28 квітня 2021 року №149 визнано переможцями та призерами обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей» у номінаціії "Виріб з паперу" у молодшій віковаій групі:

І місце - Худого Богдана, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського районного Будинку школяра на базі гімназіїї с.Верба Оваднівської сільської ради ( керівник Олена Смаль).

C:\Users\Ania\Desktop\images.jpg

Горобець Уляна  зайняла почесне II місцем в обласному арт-марафоні "Волинь запрошує до Лесиного краю у казку,де Лукаш із Мавкою блукають". C:\Users\Ania\Desktop\175927605_831706020762795_2601300033076612731_n.jpg

Учні та гуртківці нашої гімназії взяли участь відразу у двох обласних конкурсах  "Знай і люби свій край" та "Сонце України в наших руках". Роботи представлені у номінаціях: витинанка,соломоплетіння та малюнок. C:\Users\Ania\Desktop\175169257_828842111049186_2291403530199489222_n.jpg